ÜRÜNLER/HİZMETLER

 
       SANDVİÇ PANELLER       İzolasyon Malzemeleri

       Mantolama       Siding

       Sac Levhalar       ÇELİK KONSTRUKSİYON UYGULAMALAR

       PVC LEVHALAR       Atermit

       Onduline       Isoline levha

       CTP Aydınlatma       ALÜMİNYUM ÇATI LEVHALARI

       Shingle       POLİKARBON LEVHALAR

       Yağmur Oluğu       BOYALI SAC LEVHALAR

       Su Deposu       Strafor-Dow

       OSB (MSB)       LİKİT MEMBRAN

       ÇATI KAPLAMA BAĞLANTI ELEMANLARI       İZOCAM ÇATI ŞİLTESİ

       METAL KİREMİT       PANEL KİREMİT

  Haberler

ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş.GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (EÜAŞ) TARAFINDAN İHALESİ YAPILAN İSTANBUL AMBARLI FUEL OIL DOĞALGAZ KOMBİNE ÇEVRİM SANTRALİNDE ANAHTAR TESLİM ATÖLYE BİNASI YAPIM İŞİNİN SÖZLEŞMESİ İMZALANMIŞTIR.

GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ KOMUTANLIĞI (GATA) TARAFINDAN İHALESİ YAPILAN ANKARA KEÇİÖRENDEKİ MYM SAYMANLIK DEPOLARININ 7.000 M2 SANDVİÇ PANEL İŞİNİN SÖZLEŞMESİ İMZALANMIŞTIR.

BALTAŞ ÇATI KAPLAMA 2014 YILINDA YİNE CEZAYİRDE..TOSYALI HOLDİNG TARAFINDAN YATIRIMI YAPILAN VE YAPIMI DEVAM EDEN ÇELİKHANE VE HADDEHANE PROJELERİNİN 2.KISMI OLAN 50.000 M2 ÇATI VE CEPHE KAPLAMA İŞLERİNİN SÖZLEŞMESİ CVS MAKİNA A.Ş.İLE İMZALANMIŞTIR.FİRMAMIZ TARAFINDAN 2013 YILINDA BAŞARIYLA TAMAMLANAN 1.KISIM 100.000 M2 ÇELİKHANE VE HADDEHANE TESİSLERİ ÇATI VE CEPHE KAPLAMA İŞLERİ PROJESİNİN DEVAMI OLAN 2.KISIM 50.000 M2 ÇATI VE CEPHE KAPLAMA İŞLERİNDE YİNE FİRMAMIZ TERCİH EDİLMİŞTİR.

ERDEMİR-EREĞLİ DEMİR VE ÇELİK FABRİKALARI T.A.Ş TARAFINDAN 2011 VE 2013 YILINDA İHALELERİ YAPILAN TÜM FABRİKA ALANINDAKİ ÇELİKHANE-HADDEHANE-YÜKSEK FIRIN BİNALARI VE DİĞER MUHTELİF ATÖLYE BİNALARININ 36.500 M2 ÇATI VE CEPHE KAPLAMASI İŞİ BAŞARIYLA TAMAMLANMIŞTIR.

KOCAELİ KANDIRA 1 NOLU F TİPİ YÜKSEK GÜVENLİKLİ CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜNÜN 10.710 M2 TÜM CEZAEVİNİN KENET SİSTEM ÇATI KAPLAMASI İŞİ BAŞARIYLA TAMAMLANMIŞTIR

BALIKESİR BELEDİYESİ TARAFINDAN İHALESİ YAPILAN GAZİOSMANPAŞA MAHALLESİ 1.650 M2 PAZARYERİNİN ALT YAPI VE ÇELİK KONSTRÜKSİYON ÇATI KAPLAMASI İŞİNİN SÖZLEŞMESİ İMZALANMIŞTIR.

ZONGULDAK ÇATALAĞZI BELEDİYESİ TARAFINDAN İHALESİ YAPILAN MERKEZ MAHALLESİNE YAPILACAK OLAN 5.000 M2 PAZARYERİ ALT YAPI VE ÇELİK KONSTRÜKSİYON ÇATI KAPLAMASI İNŞAATININ SÖZLEŞMESİ İMZALANMIŞTIR

ETİ MADEN İŞLETMELERİ BANDIRMA BOR VE ASİT FABRİKALARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN İHALESİ YAPILAN BANDIRMA TESİSLERİNDEKİ 6 ADET BİNANIN 4.000 M2 MUHTELİF ÇATI VE CEPHE KAPLAMASI İŞİ BAŞARIYLA TAMAMLANMIŞTIR.

TKİ-TÜRKİYE KÖMÜR İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ E.L.İ SOMA MÜESSESESİ MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN İHALESİ YAPILAN DENİŞ OTO TAMİR VE MEKANİK ATÖLYESİNE AİT 5.500 M2 SANDVİÇ PANEL ÇATI KAPLAMA İŞİ BAŞARIYLA TAMAMLANMIŞTIR.

TİGEM-TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN İHALESİ YAPILAN AMASYA-GÖKHÖYÜK TİM,SİVAS-ULAŞ TİM,KONYA-GÖZLÜ TİMDE YAPILACAK OLAN 14.000 M2 DAMIZLIK KOYUN TESİSLERİ TÜM ALTYAPI -ÜST YAPI ÇELİK KONSTRÜKSİYON SANDVİÇ PANEL VE SÜT SAĞIM MAKİNE SİSTEMLERİ KURULUMU İNŞAATINA AİT TOPLAM TUTARI 4.616.969,54 TL+KDV BEDELLİ SÖZLEŞME FİRMAMIZ TARAFINDAN İMZALANMIŞTIR.

ADALET BAKANLIĞI MÜSTEŞARLIĞI KOCAELİ-KANDIRA 1 NOLU F TİPİ YÜKSEK GÜVENLİKLİ CEZA İNFAZ KURUMU TARAFINDAN İHALESİ YAPILAN 10.000 M2 TÜM CEZAEVİ ÇATI BLOKLARININ KENET SİSTEM SAC CATI KAPLAMA İŞİNİN SÖZLEŞMESİ İMZALANMIŞTIR.

TKİ-TÜRKİYE KÖMÜR İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ E.L.İ SOMA MÜESSESESİ MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN İHALESİ YAPILAN DENİŞ OTO TAMİR VE MEKANİK ATÖLYESİNE AİT 5.500 M2 SANDVİÇ PANEL ÇATI KAPLAMA İŞİNİN SÖZLEŞMESİ İMZALANMIŞTIR.

ETİ MADEN İŞLETMELERİ BANDIRMA BOR VE ASİT FABRİKALARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN İHALESİ YAPILAN BANDIRMA TESİSLERİNDEKİ 6 ADET BİNANIN 4.000 M2 MUHTELİF ÇATI VE CEPHE KAPLAMASI İŞİNİN SÖZLEŞMESİ İMZALANMIŞTIR.

İN-TA MÜHENDİSLİK İNŞAAT A.Ş.YÜKLENİCİSİ OLDUĞU KIRAÇ -HADIMKÖYDEKİ MARS LOJİSTİĞE AİT 12.000 M2 LİK LOJİSTİK BİNASININ ÇİFT KAT SANDVİÇ SİSTEM ÇATI VE CEPHE KAPLAMASI İŞİ BAŞARIYLA TAMAMLANMIŞTIR.

ERDEMİR A.Ş.EREĞLİ DEMİR VE ÇELİK FABRİKALARI T.A.Ş.NİN İHALESİNİ YAPMIŞ OLDUĞU MUHTELİF FABRİKALARDA ÇATI VE CEPHE KAPLAMASI 2013 İŞİNE AİT 12.000 M2 KAPLAMA İŞİNİN SÖZLEŞMESİ İMZALANMIŞTIR.

 
  E-Katalog
Kataloğumuzu buradan indirebilirsiniz.
 
  Teklif İsteme
Web sitemiz üzerinden teklif istemek için formumuzu doldurunuz.
 


eXTReMe Tracker
© 2005 Copyright Baltaş Çatı Kaplama San. Tic. Ltd. Şti.
Design by 3T Bilişim